Frankrijk Domaine de Lanzac

Lanzac | Lot | Frankrijk

Domaine de Lanzac ligt in een gebied met talloze prachtige plaatsen, kastelen, wijnroutes, grotten en met veel animatie. Ga samen of met de kinderen erop uit om de omgeving te verkennen, te genieten van de gezellige terrasjes en neem bij terugkomst bij het vakantiehuis een duik in het zwembad met een schitterend uitzicht over de vallei.

Voor de kinderen
speelruimte zonder toezicht, speeltuin en kinderclub (4 t/m 12 jaar, van 12-07 t/m 21-08)

Voor de kinderen - Tegen betaling
babybedje ca. € 2,50 per dag (bij boeking opgeven) en kinderstoel ca. € 2,50 per dag

Goed om te weten
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., restaurant open 01.05-30.09, centrale parkeerplaats, voor april 2020 worden de volgende werkzaamheden uitgevoerd: alle casco woningen worden verwijderd en andere woningen worden afgebouwd •de wegen worden opnieuw geasfalteerd •bosschages worden uitgedund zodat er mooie uitzichten komen over de vallei •er komen extra speelvoorzieningen voor kinderen en honden niet toegestaan

Faciliteiten

  • Bar
  • Bedlengte > 2 meter
  • Kinderactiviteiten
  • Kinderzwembad
  • Restaurant
  • Sport en spel
  • Tennis
  • WiFi
  • Zwembad

Selecteer uw voorkeuren

Vertrekdatum

Verzorgingstype

Logies

Touroperator

Touroperator

Selecteer een prijs

7 dagen eerder 7 dagen later